AK Parti yerel startı verdi


Açıklama: Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, 2019 yılında yapılacak yerel seçimler için belediye başkanı ve meclis üyeliğine aday adaylıkları konusunda, başvuruların başladığını açıkladı.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 09 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 26 Nisan 2019, 01:42
Site: MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
URL: http://mudanyagazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=3912


31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye seçimleri için AK Parti, Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi aday adaylığı başvurularını almaya başladı. Aday adaylığı başvuruları; başkanlık için 12 Kasım'a kadar, meclis üyeliği için ise 3 Aralık kadar yapılabilecek.

"TER DÖKECEK HERKESE KAPILARIMIZ AÇIK"

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Dr. Ahmet Murat Ünal, 2019 yılında yapılacak yerel seçimler için belediye başkanı ve meclis üyeliğine aday adaylıkları konusunda, başvuruların başladığını açıkladı. Mudanya'yı seven, ilçe halkının sorunlarıyla dertlenen, hizmet için ter dökecek herkese kapılarının açık olduğunu belirten Başkan Ünal, tek amaçlarının Mudanya'da gönül ve hizmet belediyeciliğini halkla buluşturmak olduğunu söyledi.

"TÜRKYILMAZ'LA MUDANYA KÖRDÜĞÜM OLDU!"

Yaklaşık 5 yıldır Hayri Türkyılmaz'ın belediye başkanlığı döneminde Mudanya'nın sorunlarının kördüğüm haline geldiğini ve halkın belediyeye güvenin kalmadığını öne süren Ünal, "24 Haziran seçimlerinden sonra milletimizden 5 yıl yetki aldık ve dolayısıyla 5 yıllık AK Parti iktidarıyla birlikte, Büyükşehir Belediyemiz de AK Parti'den. Biz de Mudanya'da AK Parti Belediyeciliğinin gelmesiyle bu üçlü gücü kullanarak hızlı bir şekilde Mudanya'mızın çözülmesi gereken sorunlarını çözmek için gece gündüz demeden çalışacağız. Halkımızla birlikte el ele vererek gençlerimize, çocuklarımıza modern, barış ve huzur içinde yaşanabilir geleceğin Mudanya'sını oluşturmak için de terimizin son damlasına kadar çalışacağız" diye konuştu.

Bu arada gazetemiz baskıya hazırlandığı ana kadar Ak Parti Mudanya İlçe Başkanlığı'na gerek belediye başkanlığı, gerekse de meclis üyeliklerine aday adaylığı yönünde henüz bir başvurunun olmadığı öğrenildi.