İYİ Parti'den gazetemize ziyaret


Açıklama: Mudanya'da bir ay önce İYİ Parti İlçe Başkanlığı'na atanan Nuran Piliçer, MUDANYA Gazetesi'ne nezaket ziyaretinde bulundu.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 01 Kasım 2019
Geçerli Tarih: 27 Mayıs 2020, 11:34
Site: MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
URL: http://mudanyagazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=4526


Mudanya'da bir ay önce İYİ Parti İlçe Başkanlığı'na atanan Nuran Piliçer, MUDANYA Gazetesi'ne nezaket ziyaretinde bulundu. İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Nuran Piliçer, partili Hülya Çetinbaş, Efraim Pala, Selami Akyol ve Beyhan Tok ile birlikte gazeteye yapılan ziyarette İYİ Parti'nin ilçedeki çalışmalarını değerlendirdi. Vatandaşlarla birebir temas kurmak için Mudanya'nın çeşitli noktalarında açtıkları stantlarda kendilerine gösterilen teveccühten dolayı memnuniyet duyduklarını söyleyen Başkan Piliçer, "İYİ’ler ailesini genişletmek için var gücümüzle çalışmaları sürdürüyoruz. Bu doğrultuda her partiden, İYİ Partiye üye katılımını en üst seviyesine çıkarmak istiyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MUDANYA Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Yavuz Gerçekçi ise, tüm siyasi partilerin etkinliklerini kamuoyuna etkili şekilde duyurmayı amaç edindiklerini belirterek, parti içinde üstlendikleri yeni görevlerinde yöneticilere başarılar diledi.