Kızılay'dan huzurevi ziyareti


Açıklama: Türk Kızılayı Mudanya Temsilcisi Mustafa Bayrak ve yönetimi, Yıldıztepe'de faaliyet gösteren Özen Yaşlı Konukevi bünyesindeki Mudanya Huzur'u ziyaret etti.
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2020
Geçerli Tarih: 28 Şubat 2020, 09:48
Site: MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
URL: http://mudanyagazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=4704


Türk Kızılayı Mudanya Temsilcisi Mustafa Bayrak ve yönetimi, Yıldıztepe'de faaliyet gösteren Özen Yaşlı Konukevi bünyesindeki Mudanya Huzur'u ziyaret etti.

Burada konaklayan yaşlılarla bir araya gelen Kızılay gönüllüleri, Özen Yaşlı Konukevi Yönetim Kurulu Başkanı Özgen Keskin'le de görüştü. Mudanya'da 40, diğer şubesi olan Nilüferköy'de 40 olmak üzere 80 çalışanıyla kurumdaki sakinlerine öncelikle saygı ve sevgiyle yaklaştıklarını belirten Keskin, bünyelerinde bulunan doktor, hemşire, psikolog hizmetlerinin yanı sıra temizlikleri, yemek yemelerini ve bütün bakımlarını kurum olarak saygı ve sevgi çerçevesinde gerçekleştirdiklerin söyledi. Yöneticilerle Kızılay'ın faaliyetleriyle ilgili de görüş alışverişinde bulunan gönüllüler, daha sonra uzun süre sohbet ettikleri yaşlıların ellerini öperek yanlarında getirdikleri Kızılay şallarını hediye ettiler.