Nüfus'ta öğle arası kalktı!


Açıklama: Mudanya İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi hizmetlerine ilişkin iş ve işlemlerin zamanında sonuçlandırılmasıyla amacıyla 2 Mart'tan itibaren başladıkları fazla mesai uygulamasını yıl sonuna kadar hafta sonu ve resmi tatiller hariç olmak üzere sürdürecek.
Kategori: Yerel
Eklenme Tarihi: 03 Mart 2020
Geçerli Tarih: 08 Nisan 2020, 01:55
Site: MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
URL: http://mudanyagazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=4729


İçişleri Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerinde 2017 yılında yürürlüğe giren yeni kimlik kartının yanı sıra pasaport ve sürücü belgesi uygulamalarındaki yoğunluk dolayısıyla Bursa genelindeki personel, yıl sonuna kadar fazla mesai yaparak vatandaşlara hizmet verecek.

FAZLA MESAİ SAATLERİNE AYAR

Bu kapsamda Mudanya İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü de, söz konusu Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı, Pasaport ve Sürücü Belgesi hizmetlerine ilişkin iş ve işlemlerin zamanında sonuçlandırılmasıyla amacıyla 2 Mart'tan itibaren başladıkları fazla mesai uygulamasını yıl sonuna kadar hafta sonu ve resmi tatiller hariç olmak üzere sürdürecek. Buna göre, hafta içi öğle tatili olan 12.00 ile 13.00 saatleri ile normal mesai bitimi olan saat 17.00 ile 18.30 saatleri arasında Nüfus Müdürlüğü personellerinin fazla mesai yaparak vatandaşlara hizmet vereceği duyuruldu.