19 Mayıs sosyal mesafeli ve maskeli kutlandı


Açıklama: Mudanya'da Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. yıldönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla korona virüs önlemlerine uyularak çelenk sunma programı düzenlendi.
Kategori: Aktüel
Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2020
Geçerli Tarih: 03 Haziran 2020, 09:11
Site: MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
URL: http://mudanyagazetesi.com/haber_detay.asp?haberID=4901


Mudanya'da Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 101. yıldönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla korona virüs önlemlerine uyularak çelenk sunma programı düzenlendi.

Mudanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü organizesinde Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen sade tören azami katılımla maskeli ve sosyal mesafe korunarak yapıldı. İlçe Müdürü Ekrem Uğurlu, iki gençle birlikte anıta çelenk sundu. Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı İnci Söğütlü, CHP İlçe Başkanı Ömer Aydın, MHP İlçe Başkanı Erkut Seymenler ve İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Hatipoğlu'nun yanı sıra kurum çalışanları ile partililerin minimum katılım sağladığı tören, saygı duruşu ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi.