MUDANYA Gazetesi | www.mudanyagazetesi.com
Mehmet Aktoprak

20 Temmuz'a kadar sahil bandı bitiriyor mu?

06 Temmuz 2017, 17:21

Mehmet Aktoprak


Recep Altepe "Ne dert varsa, biz oradayız!" dedi!

 Doğru söze ne denir? Peynirden yapılan gemi ile yük taşınır mı? Her geldiğimde, sorduğum soru şu idi? “Bu sahil bandı ne zaman bitirilecek?” Beklediğim cevap; sahil bandı bitti ve sayın Cumhurumuzun uğurlu elleriyle hizmete girdi. Bu cevap, beni çok mutlu ederdi!  Mudanya sahil bandı yanlış yapılan yükleyici firma ile başlayan yanlışların devamı oldu. Daha sonrasında yükleyici firma seçimleri, yanlışlığın bir parçası olarak devam ettirildi(!) Halen Mütareke Binası ile İskele Meydanı arasındaki sahil düzenlenme ve rekreasyon projesinde yapılan çalışmaların 20 Temmuz kadar belli ölçüde sahilin gezilecek hale getirilme sözü veriyor(!) Recep Altepe! Dikkat edin bitirilecek diyemiyor! Kısmen yolun gezilecek duruma getirileceğin müjdesini veriyor! Bu müjdeyi değerlendirmesini Mudanyalı seçmenler çok iyi değerlendirirler(!)

MUDANYA’NIN DEĞERLERİYLE BU KADAR OYNANMAMALI!!!!

Mudanya esnafı ve sanatkârı bu yapılan yanlış politikaların sonucunda ekonomik sıkıntı çekmeye mecbur mu? Halen yapılan hizmetlerin dışında Siirt ilinin meydan düzenlenmesi de içinde mi? Sulama göletlerin ve yol yapımında büyük şehrin yetkisi içinde olduğunu bilmeyen yok gibi!

Konumuz nedense(!) sahil bandı olunca, anlaşılmayan konuların yapımının, Mudanya ile ilgili bağlantısını anlayamadık. Dört dönem Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ortaya koyduğunuz ayrımcı hizmetleriniz onaylanamaz! Ulaşımda erkek ve kadın ayrımcılığı size, ne kazandırdı? Nefretten başka! 20 yıldır Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Kosova’ya yaptığınız hizmetleri bir kitap halinde sunmanızı bekleriz.

Siyasetçiler kendilerini çok akıllı yaratık olarak mı görüyorlar(!)

Son 20 yıllık dönemde kurulan hükümetlere bakın! Neler geldi geçti? Kimisi siyasetin dışında kaldı, kimisi köşeyi döndü, kimisi siyasetin dışında olmasına rağmen siyasi konuşmaları bitmedi! Kimisi Anayasa profesörü olmasına rağmen saçma saban konuşmaları ile sahnede kalmaya çalışıyor.

MUDANYA SİZLERİN YANLIŞ POLİTİKALARI SAYESİNDE DERTLİ OLDU!

İlk seçildiğinizde Mudanya sahillerini donattığınız “Marmara’nın incisi Mudanya" diyerek, başlayan siyasi konuşmanız unutulmuş değil, Sayın Altepe?! Bu vaatlerinizi daha çok seçime bırakmaya niyetiniz varsa(!) Mudanyalı, tepkisini çoktan koymuş durumda!

İlk defa o reklama baktığımda “Mudanya’nın talihi döndü demiştim!”  İyi kötü bir hamamımız vardı! Tahir Ağa Hamamı'nı Sanat Galerisi haline dönüştürmenizi kim istedi? Uzun yıllar Tahir Ağa Hamamı Mudanya’nın temizlik kültürüydü(!) Çocukluğumuzdan beri Tahir Ağa Hamamı'nda yıkandık ve temizlendik!!!

Sayın Altepe! Mudanya’nın kültürlü suları yok’ Şifalı suları hiç yok! Basit akan sularda temizlenmekten çok mutluyduk(!)  Sonunda yanlış politikalarınız sayesinde; Mudanyalı dertli kaval oldu(!) AKP siyasetinin uzantısı olan hizmet aşkınızı birde çöplerin toplanması ve karasinek mücadelesinde aynı başarıyı göstermiş olsaydınız; teşekkür ederdim. O sahilde yapılan bu kahvehaneye Mudanya’nın ihtiyacı var mı? Orada halkın yararlanacağı yeşil bir oturma alanı haline getirseydiniz; çok büyük bir hizmeti yapmış olurdunuz. Bundan sonra Mudanya’nın değerleriyle oynanmasına müsaade etmeyelim!!! Bilhassa sahil bandını hizmete açalım!!!

 

HAFTANIN SÖZÜ: 

Siyasetçi küsmez! Siyasetçi halkçının çıkarı için hizmet yapar! Siyasetçi vatanını ve bayrağını sever! Siyasetçi güvenilir olmalıdır! (Mehmet AKTOPRAK)

Bu makale 1083 defa okunmuştur.

Yavuz Başar Yavuz Başar
Öldük öldük dirildik
Perihan Dirican Perihan Dirican
Anayım işte!
Volkan Biçer Volkan Biçer
DASK - Doğal Afet Sigortası (2)
Efraim Pala Efraim Pala
Doğal afetleri yine unuttuk!
Ömür Tantekin Ömür Tantekin
İstesen de istemem
Mehmet Aktoprak Mehmet Aktoprak
Tavuk mu yumurtadan çıkar; yumurta mı tavuktan?!
Tevhide Türken Tevhide Türken
Yüce Atatürk diyor ki... (8)
Kaan Tuğracı Kaan Tuğracı
Ne oldum deme...
Yaşar Kılıç Yaşar Kılıç
Mahallenizde incir alım yeri yoksa!
Metin Sezgin Metin Sezgin
30 Ağustos izlenimleri
WhatsApp İhbar Hattı WhatsApp İhbar Hattı
Temizlik Hattı derman olamadı!
Yavuz Gerçekçi Yavuz Gerçekçi
11. yıl mutluluğu

Tüm fotoğraflar

MUDANYA Gazetesi - 10/10/2019

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 03/10/2019

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 26/09/2019

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 19/09/2019

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 12/09/2019

MUDANYA Gazetesi -

MUDANYA Gazetesi - 05/09/2019

MUDANYA Gazetesi -

HAVA DURUMU

Tüm videolar

Kılıçdaroğlu Mudanya'da temel attı

Kılıçdaroğlu Mudan

MUDANYA GÜZELLEMESİ - İki Elin Sesiyle Mudanya Şarkıları

MUDANYA GÜZELLEMES

BUDO'da bomba ihbarı asılsız çıktı

BUDO'da bomba

CHP’lilerden Büyükşehir’e sessiz protesto

CHP’lilerden Büyük

60 yıllık Mudanya İskelesi Büyükşehir'in oldu

60 yıllık Mudanya

Mudanyalı gazeteciler Bulgaristan'da

Mudanyalı gazeteci